Дамска туника BARCO® ONE
49,00 € / 95,84 лв. Original price was: 49,00 € / 95,84 лв..34,30 € / 67,08 лв. Текущата цена е: 34,30 € / 67,08 лв..
Дамска туника BARCO® ONE
49,00 € / 95,84 лв. Original price was: 49,00 € / 95,84 лв..34,30 € / 67,08 лв. Текущата цена е: 34,30 € / 67,08 лв..
Дамски панталон BARCO® ONE
53,00 € / 103,66 лв. Original price was: 53,00 € / 103,66 лв..26,50 € / 51,83 лв. Текущата цена е: 26,50 € / 51,83 лв..

Безплатна доставка за поръчки над 65€
Срокът за доставка е в рамките на 2-5 работни дни за цялата страна.
Код:
5205-W
Категории: Дамски панталон, Медицинско облекло, ПРОМОЦИИ
Описание
Моделът е от колекцията BARCO® ONE
Има 4 джоба .
Състав :
50 % Polyester , 43 % Recycled Polyester , 7% Spandex
Тъканта предоставя : разтягане и в четирите посоки , във всяка дреха са използвани 5 рециклирани пластмасови бутилки , лесно отстраняване на петна , има анти статичен ефект .
Допълнителна информация
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXXL |
| Състав | 43 % Recycled Polyester, 50 % Polyester, 7% Spandex |
| Джобове | 4 |
| Цвят | Wine |
Също може да ви хареса…
Дамска туника BARCO® ONE
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | 5XL, M, S, XL, XS, XXS |
| Състав | 43 % Recycled Polyester, 50 % Polyester, 7% Spandex |
| Цвят | Pink/Wine |
| Джобове | 3 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Дамска туника BARCO® ONE
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | 4XL, L, M, S, XL, XS, XXS |
| Състав | 43 % Recycled Polyester, 50 % Polyester, 7% Spandex |
| Джобове | 4 |
| Цвят | Wine |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
