Дамски елек GREY`S ANATOMY™ + SPANDEX STRETCH
56,00 € / 109,53 лв. Original price was: 56,00 € / 109,53 лв..39,20 € / 76,67 лв. Текущата цена е: 39,20 € / 76,67 лв..
Мъжки панталон GREY`S ANATOMY EVOLVE STRETCH
57,00 € / 111,48 лв.
Мъжко яке GREY’S ANATOMY +SPANDEX STRETCH
59,00 € / 115,39 лв. Original price was: 59,00 € / 115,39 лв..41,30 € / 80,78 лв. Текущата цена е: 41,30 € / 80,78 лв..

Безплатна доставка за поръчки над 65€
Срокът за доставка е в рамките на 2-5 работни дни за цялата страна.
Код:
GRSW892
Категории: Медицинско облекло, Мъжко яке, ПРОМОЦИИ
Описание
Представяйки Lucas Warm-Up Jacket, перфектна комбинация от мода, форма и функция, това яке може да се похвали с полиран дизайн с двуцветни ръкави, централен цип и плетен манцет на врата, китката и талията за най-доброто в дизайна и комфорта.
74% Polyester 23% Rayon 3% Spandex
Характеристики на продукта
- 4 джоба общо
- Rib плетка на врат а
- Двуцветни ръкави
- Джобове с капаци на талията
- Пач ръкав джоб с цип и по-малък джоб
- Плетени маншети и колан на талията
- Централен цип
- Spandex-стреч влагаотвеждащ плат
- Изключителен комфорт
- Не се мачка
Допълнителна информация
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXL |
| Състав | 23 % Rayon, 3% Spandex, 74% Polyester |
| Цвят | Black |
| Джобове | 4 |
Също може да ви хареса…
Мъжка туника GREY`S ANATOMY + SPANDEX STRETCH
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | L, M, S, XL, XS |
| Състав | 23 % Rayon, 3% Spandex, 74% Polyester |
| Цвят | Black |
| Джобове | 2 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Мъжки панталон GREY`S ANATOMY™ SPANDEX STRETCH
| Тегло | 0,500 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | L, M, S, XL, XS |
| Състав | 23 % Rayon, 3% Spandex, 74 % Polyester |
| Цвят | Black |
| Джобове | 7 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
