Дамски панталон GREY`S ANATOMY + SPANDEX STRETCH
53,00 € / 103,66 лв. Original price was: 53,00 € / 103,66 лв..37,10 € / 72,56 лв. Текущата цена е: 37,10 € / 72,56 лв..
Мъжка туника GREY`S ANATOMY+ SPANDEX STRETCH
52,00 € / 101,70 лв. Original price was: 52,00 € / 101,70 лв..36,40 € / 71,19 лв. Текущата цена е: 36,40 € / 71,19 лв..
Дамска туника GREY`S ANATOMY + SPANDEX STRETCH
34,30 € / 67,08 лв. – 49,00 € / 95,84 лв. Price range: 34,30 € / 67,08 лв. through 49,00 € / 95,84 лв.

Безплатна доставка за поръчки над 65€
Срокът за доставка е в рамките на 2-5 работни дни за цялата страна.
Код:
GRST011-Eggplant
Категории: Дамска туника, Медицинско облекло, ПРОМОЦИИ
Описание
Моделът от колекция GREY`S ANATOMY™ + SPANDEX STRETCH
Усетете ненадминатата гъвкавост предоставена от патентованият плат .
Състав : 74 % Polyester , 23 % Rayon , 3 % Spandex Twill
Има 4 джоба и V образно деколте .
Допълнителна информация
| Тегло | 0,500 кг |
|---|---|
| Марка | Grey’s Anatomy |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXL, XXS, XXXL |
| Състав | 23 % Rayon, 3 % Spandex Twill, 74 % Polyester |
| Цвят | Eggplant |
| Джобове | 4 |
Също може да ви хареса…
Дамски панталон GREY`S ANATOMY + SPANDEX STRETCH
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXL, XXS |
| Състав | 23 % Rayon, 3 % Spandex Twill, 74 % Polyester |
| Цвят | Eggplant |
| Джобове | 5 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Дамска туника GREY`S ANATOMY™ + SPANDEX STRETCH
| Тегло | 0,500 кг |
|---|---|
| Марка | Grey’s Anatomy |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXL, XXS, XXXL |
| Състав | 23 % Rayon, 3 % Spandex Twill, 74 % Polyester |
| Цвят | Coral love |
| Джобове | 4 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
