Мъжка блуза-индиго
15,00 € / 29,34 лв.
Мъжки панталон GREY`S ANATOMY
57,00 € / 111,48 лв. Original price was: 57,00 € / 111,48 лв..39,90 € / 78,04 лв. Текущата цена е: 39,90 € / 78,04 лв..
Дамски панталон BARCO UNIFY
53,00 € / 103,66 лв. Original price was: 53,00 € / 103,66 лв..31,80 € / 62,20 лв. Текущата цена е: 31,80 € / 62,20 лв..

Безплатна доставка за поръчки над 65€
Срокът за доставка е в рамките на 2-5 работни дни за цялата страна.
Код:
BUP601-BL
Категории: Дамски панталон, Медицинско облекло, ПРОМОЦИИ
Описание
Моделът е от колекцията BARCO UNIFY
Характеристики на продукта
Първокласна материя Luxe 360
5-джоба
4-посочно разтягане, което се движи с вас
Предни джобове с цип
Не се мачка
Термоадаптивна, дишаща материя Luxe 360
Допълнителна информация
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXS |
| Състав | 24 % Rayon, 5% spandex, 71 % Polyester |
| Цвят | Black |
| Джобове | 5 |
Също може да ви хареса…
Дамска туника BARCO UNIFY
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms, Barco Unify |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXS |
| Състав | 24 % Rayon, 5% spandex, 71 % Polyester |
| Цвят | Dusty Red |
| Джобове | 1 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Дамска туника BARCO UNIFY
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXS |
| Състав | 24 % Rayon, 5% spandex, 71 % Polyester |
| Цвят | Black |
| Джобове | 1 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
