Мъжки панталон Skechers от Barco
47,00 € / 91,92 лв. Original price was: 47,00 € / 91,92 лв..32,90 € / 64,35 лв. Текущата цена е: 32,90 € / 64,35 лв..

Безплатна доставка за поръчки над 65€
Срокът за доставка е в рамките на 2-5 работни дни за цялата страна.
Насладете се на максимален комфорт с панталоните Horizon Scrub. Проектирани с еластичен колан и шнур за перфектно прилягане, тези тънки прави панталони разполагат с общо пет джоба, включително предни джобове по шева, горни карго джобове с удобен слот за писалка и сигурен заден джоб с велкро закопчаване. Изработени от екологична 4-посочна еластична материя, която отвежда влагата, тези ексфолианти са идеални за целодневно носене.
Общо 5 джоба
Еластичен колан с шнур
Предни джобове по шева
Горни карго джобове
Слот за писалка
Заден джоб с велкро закопчаване
Тънък прав панталон
4-посочната еластична материя отвежда влагата
Екологична материя, изработена от рециклирани бутилки
54% Polyester 40% Recycled Polyester 6% Spandex
Артикул# SKP688
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Skechers™ by Barco |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXS |
| Състав | 40%Recycled Polyester, 54%Polyester, 6%Spandex |
| Цвят | Hunter Green |
| Джобове | 5 |
Също може да ви хареса…
Мъжка туника Skechers от Barco
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Skechers™ by Barco |
| Размери | L, M, S, XL, XS |
| Състав | 40%Recycled Polyester, 54%Polyester, 6%Spandex |
| Цвят | Hunter Green |
| Джобове | 3 |
Мъжка туника Skechers от Barco
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Skechers™ by Barco |
| Размери | L, M, S, XL, XS |
| Състав | 40%Recycled Polyester, 54%Polyester, 6%Spandex |
| Цвят | White |
| Джобове | 3 |
