Мъжка туника BARCO® ONE
52,00 € / 101,70 лв. Original price was: 52,00 € / 101,70 лв..26,00 € / 50,85 лв. Текущата цена е: 26,00 € / 50,85 лв..
Дамска туника BARCO® ONE
49,00 € / 95,84 лв.
Мъжки панталон BARCO® ONE
57,00 € / 111,48 лв.

Безплатна доставка за поръчки над 65€
Срокът за доставка е в рамките на 2-5 работни дни за цялата страна.
Код:
0217-Ciel Blue
Категории: Медицинско облекло, Мъжки панталон
Описание
Моделът е от колекцията BARCO ONE
Патентована технология на тъканите , която се адаптира към промените в околната среда и телесната температура
Моделът има 7 джоба .
Състав : 50 % Polyester , 43 % Recycled Polyester , 7% Spandex
Във всяка дреха са използвани 5 рециклирани пластмасови бутилки, тъканта позволява разтягане и в четирите посоки , лесно се отстраняват петна , има и анти статичен ефект
Допълнителна информация
| Тегло | 0,2 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | L, M, S, XL |
| Състав | 43 % Recycled Polyester, 50 % Polyester, 7% Spandex |
| Цвят | Ciel |
| Джобове | 7 |
Също може да ви хареса…
Мъжка туника BARCO® ONE
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | L, M, S, XL, XXL |
| Състав | 43 % Recycled Polyester, 50 % Polyester, 7% Spandex |
| Цвят | Ciel |
| Джобове | 5 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Мъжка туника BARCO® ONE
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | L, M, S, XL, XS |
| Състав | 43% Recycled Polyester, 50% Polyester, 7% Spandex |
| Цвят | Black |
| Джобове | 5 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Мъжка туника BARCO® ONE
Оценено с 4.00 от 5
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | L, M, S, XL, XS |
| Състав | 43% Recycled Polyester, 50% Polyester, 7%Spandex |
| Цвят | New Royal |
| Джобове | 2 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
