Дамска туника GREY`S ANATOMY™ + SPANDEX STRETCH
49,00 € / 95,84 лв. Original price was: 49,00 € / 95,84 лв..34,30 € / 67,08 лв. Текущата цена е: 34,30 € / 67,08 лв..
Дамски панталон GREY`S ANATOMY + SPANDEX STRETCH
53,00 € / 103,66 лв. Original price was: 53,00 € / 103,66 лв..26,50 € / 51,83 лв. Текущата цена е: 26,50 € / 51,83 лв..
Дамски панталон GREY`S ANATOMY+ SPANDEX STRETCH
53,00 € / 103,66 лв. Original price was: 53,00 € / 103,66 лв..26,50 € / 51,83 лв. Текущата цена е: 26,50 € / 51,83 лв..

Безплатна доставка за поръчки над 65€
Срокът за доставка е в рамките на 2-5 работни дни за цялата страна.
Код:
GRSP677-Indigo
Категории: Дамски панталон, Медицинско облекло, ПРОМОЦИИ
Описание
- 74% Polyester, 23% Rayon, 3% Spandex
- Подобрете гардероба си за работно облекло с панталона Emerson. Проектирани с мисъл за вашия натоварен ден, тези панталони с висока талия и широки крачоли разполагат с еластичен колан с вътрешен шнур за перфектно прилягане. Насладете се на практичността на пет джоба, включително стилен карго джоб с прорез и джобове за лесно съхранение. Изработени от еластична влагоотвеждаща материя, тези панталони ви карат да се чувствате свежи, като същевременно предлагат технология против мачкане за лесна грижа.
- MADE TO MATTER: Независимо какво сте призовани да правите … който и да сте … вие се грижите за хората. Затова всичко, което правим в Barco е с мисъл за хората, които са най-важните.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Grey’s Anatomy |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXL, XXS |
| Състав | 23 % Rayon, 3 % Spandex Twill, 74 % Polyester |
| Цвят | Indigo |
| Джобове | 5 |
Също може да ви хареса…
Дамска туника GREY`S ANATOMY+ SPANDEX STRETCH
| Тегло | 0,500 кг |
|---|---|
| Марка | Grey’s Anatomy |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXL, XXS |
| Състав | 23 % Rayon, 3 % Spandex Twill, 74 % Polyester |
| Цвят | Alpine Aqua |
| Джобове | 2 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Дамски панталон GREY`S ANATOMY™+ SPANDEX STRETCH
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXS |
| Състав | 23 % Rayon, 3% Spandex, 74 % Polyester |
| Цвят | Alpine Aqua |
| Джобове | 5 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Дамска туника GREY`S ANATOMY + SPANDEX STRETCH
| Тегло | 0,500 кг |
|---|---|
| Марка | Grey’s Anatomy |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXL, XXS |
| Състав | 23 % Rayon, 3 % Spandex Twill, 74 % Polyester |
| Цвят | Maple Red |
| Джобове | 2 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
