Дамски панталон BARCO® ONE
53,00 € / 103,66 лв.
Дамски панталон GREY`S ANATOMY™
53,00 € / 103,66 лв. Original price was: 53,00 € / 103,66 лв..31,80 € / 62,20 лв. Текущата цена е: 31,80 € / 62,20 лв..
Дамски панталон GREY`S ANATOMY™
53,00 € / 103,66 лв. Original price was: 53,00 € / 103,66 лв..31,80 € / 62,20 лв. Текущата цена е: 31,80 € / 62,20 лв..

Безплатна доставка за поръчки над 65€
Срокът за доставка е в рамките на 2-5 работни дни за цялата страна.
Код:
4275-New Royal
Категории: Дамски панталон, Медицинско облекло, ПРОМОЦИИ
Описание
- 77% Polyester, 23% Rayon
- Връзка на кръста
- Идеално прилягащ панталон: тези модерни панталони с прави крачоли, които се стесняват долу и ниска талия.
- Стил и удобство: Ластик с лого на кръста и 3 джоба, включително един заден и един допълнителен за инструменти. Всичко ви е под ръка и никога не сте изглеждали толкова добре.
- Иновативна технология: Аrcdry е технологична тъкан – дишаща, отвежда влагата от тялото, което запазва професионалистите сухи и с усещане за комфорт буквално във всяка ситуация.
- MADE TO MATTER: Независимо какво сте призовани да направите, какви сте … вие се грижите за другите и това е важното. В Barco знаем, че облеклото ви не е просто униформа, затова всеки комплект от Barco са направени с подбрани иновации. Уверени сме, че дизайнът, удобството и издръжливостта са задължителни.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Barco Uniforms |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXS |
| Състав | 23 % Rayon, 77% Polyester |
| Цвят | New Royal |
| Джобове | 3 |
Също може да ви хареса…
Дамска туника GREY`S ANATOMY + SPANDEX STRETCH
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Grey’s Anatomy |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXL, XXS |
| Състав | 23 % Rayon, 3 % Spandex Twill, 74 % Polyester |
| Цвят | New Royal |
| Джобове | 3 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Дамска туника GREY`S ANATOMY™
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Марка | Grey’s Anatomy |
| Размери | L, M, S, XL, XS, XXL, XXS, XXXL |
| Състав | 23 % Rayon, 77% Polyester |
| Цвят | New Royal |
| Джобове | 3 |
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
